İYİ Parti Sözcüsü’nden partililere ‘Akşener etrafında kenetlenme’ çağrısı

İYİ Parti’de 3. Olağan Büyük Kongre hazırlıkları hızlandı.

Bugün yapılan Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısının gündemi de kongreydi. Toplantının ardından Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü, partililere ‘Akşener etrafında kenetlenme’ daveti yaptı.

Zorlu, Twitter’dan yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: “Bugün Genel İdare Kurulu toplantımız gerçekleştirilmiş olup seçim sonrası gelişmeler ve yaklaşan büyük kongremiz hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. YETERLİ Partimiz, kongre sürecinin bir gereği olarak 22 Mayıs 2023 tarihinde ilan edildiği üzere, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Congresium’da 3. Olağan Büyük Kurultayı’nı gerçekleştirecektir. İYİ Parti ailesi, bu büyük buluşmada önderimiz Sayın Meral Akşener’in etrafında kenetlenerek ülkemizin içine sokulduğu çıkmazdan kurtuluşu ve yeni yol haritasını müjdeleyecektir.

‘BEN’ DEĞİL ‘BİZ’ OLABİLMENİN ADRESİ’

Bu süreçte bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzak kuranlara ve şahsi çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla birlikte ve dimdik duracağız. Unutulmamalıdır ki kaç mahzurlara, elektriği kesilen salonlara, hakaret ve tehditlere karşı durarak bugünlere ulaşan cesurlar hareketi, ‘ben’ değil ‘biz’ olabilmenin adresidir. İYİ Parti, tüm mensuplarıyla Türkiye’nin umudu ve milletinin sesi olan genel liderimiz Sayın Meral Akşener önderliğinde iktidar gayesine çok daha güçlü adımlarla ilerleyecektir. Büyük Türk milletine hürmetlerimizle.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir